Bezpieczeństwo zakupów zapewnia Nextranet.pl

Książki online | Ebooki | Ebooki | Poradniki | Audiobooki | Książka PDF | Audio Książki | Darmowe Ebook | Książka Elektroniczna | Książki Poradniki


Ebooki Audiobooki Cyfrowe Wydania Prasy

Książki Online
ebooki, audiobooki, książki online

główne menu




Idealne życie Molly - ebook

34,30 31,90 zł (zawiera 5 % VAT)

  • EPUB (znak wodny)
  • MOBI (znak wodny)

Valerie Keogh 

26.01.2022

26.01.2022

polski

Wydawnictwo Muza

978-83-287-2030-5

Opis:

Nowy thriller autorki "Fatalnego kłamstwa"

Dla fanów Louise Jensen, Jess Ryder i Kathryn Croft

 

Czy idealne życie to tylko iluzja?

Molly Chatwell ma wszystko – pracę, w której się spełnia, piękny dom w centrum Londynu, przystojnego męża Jacka i dwoje dorosłych dzieci. Czego chcieć więcej? Jednak po tym jak Remi i Freya wyjeżdżają na studia, we wspaniałym życiu Molly coś zaczyna się psuć. Jack staje się bardziej nieobecny. Pracuje do późna, a czasem nawet w weekendy.

Pewnego dnia stara przyjaciółka Amelia Lovell zaprasza Molly na wspólny weekend w wiejskim kurorcie w Wiltshire. Kiedy Jack odmawia, wymawiając się pracą, Molly postanawia pojechać sama. Podczas porannego joggingu spotyka młodego przystojnego mężczyznę. Od razu czuje do niego nieodparty pociąg, jest gotowa na wszystko. On jednak się od niej odsuwa. Upokorzona i wstrząśnięta, postanawia wracać natychmiast do domu i zapomnieć o niefortunnej przygodzie.

Okazuje się to jednak niemożliwe, bo mężczyzna niespodziewanie odwiedza Molly w Londynie. Zostawia w drzwiach kartkę z numerem telefonu i prośbą o kontakt. Dzień później policja odnajduje jego zwłoki, a Molly staje się główną podejrzaną. Do czasu… kiedy to ona staje się niedoszłą ofiarą morderstwa.

Opinie o produkcie


Bądź pierwszą osobą, która doda opinię. Kliknij tutaj.
 
  100% gwarancji satysfakcji Możesz absolutnie bez żadnego ryzyka kupić wybrany produkt z naszej oferty. Chcemy przekonać Cię, że cyfrowe publikacje to przyszłość. Jesteśmy pewni, że ta forma publikacji przypadnie Ci do gustu, dlatego też dajemy 100% gwarancję. Dzięki temu możesz mieć pewność, że albo będziesz zadowolony z naszych produktów... albo zwrócimy Ci pieniądze.
Kup Idealne życie Molly - ebook
Forma zakupuCena

Idealne życie Molly - ebook

34,30 31,90 zł (zawiera 5 % VAT)
    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)

Twój koszyk

Koszyk jest pusty.
Czytniki w SUPEROFERCIE

Nowości

  1. 1.Zanim zniknęła
  2. 2.Sekret magika
  3. 3.Piekło
  4. 4.Idealna niania
  5. 5.Zaginięcie Stephanie Mailer
  6. 6.Szkarłatna wdowa
  7. 7.Zimna sprawa
  8. 8.Ostatni dzień
  9. 9.Obrazy z przeszłości
  10. 10.Strefa koszmaru

Najchętniej kupowane

  1. 1.Obrazy z przeszłości
  2. 2.Wstyd
  3. 3.Skazanie
  4. 4.Zimna sprawa
  5. 5.Jestem otchłanią
  6. 6.Zanim zniknęła
  7. 7.Gasnące światło
  8. 8.Jedno po drugim
  9. 9.Piekło
  10. 10.Gabinet luster